Login

Glukometry a příslušenství

Snížení úhradové ceny glukózových testovacích proužků

Na základě novely zákona č. 48/1997 Sb. „O veřejném zdravotním pojištění“ vstupují od 1. dubna 2012 v platnost nové úhradové ceny zdravotnických prostředků pro diabetiky, dále doba užití a množství zdravotnických prostředků poskytovaných na úhradu zdravotních pojišťoven.

Úhradová cena glukózových 50 ks testovacích proužků je 400 Kč.

Snížením ceny se zlepší dostupnost testovacích proužků pro diabetiky, kteří pečují o své zdraví tím, že provádějí pravidelné měření glykémie, ale množství testovacích proužků hrazených zdravotní pojišťovnou nemusí pokrýt jejich aktuální spotřebu.

Uvádíme na trh nový testovací proužek FreeStyle Lite – Zažijte rozdíl!

Uvádíme na trh nový testovací proužek FreeStyle Lite – Zažijte rozdíl!

Změna názvu a vzhledu testovacích proužků Optium plus

Změna názvu a vzhledu testovacích proužků Optium plus

Abbott Diabetes Care Vám v současné době přináší podstatné vylepšení a zjednodušení postupu měření glykémie pomocí glukometrů Optium a Optium Xceed – přechod na měření bez kalibrace.

FreeStyle OptiumSpolu s uvedením bezkalibračních testovacích proužků na trh dochází ke změně názvu glukometru Optium Xceed na FreeStyle Optium a testovacích proužků Optium Plus na FreeStyle Optium. Funkčnost glukometrů a testovacích proužků zůstává nezměněna.

Současně se zavedením nové značky FreeStyle Optium jsme pro snazší identifikaci změnili balení proužků a glukometru na jasně žlutou barvu.

* Žluté balení s modrým pruhem - glukometr FreeStyle Optium a testovací proužky na měření hladiny glukózy v krvi FreeStyle Optium
* Žluté balení s fialovým pruhem - testovací proužky na měření ketonů v krvi FreeStyle Optium β-Ketone

Po přechodnou dobu se budete v lékárnách a prodejnách zdravotnických potřeb setkávat jak s testovacími proužky Optium Plus v modrém balení, tak FreeStyle Optium v novém žlutém balení.

Se současnými glukometry Optium a Optium Xceed lze používat oba typy testovacích proužků.

Názvy testovacích proužků a glukometru jsou změněny i v číselníku VZP, kódy zdravotnických prostředků zůstaly beze změny zachovány.

* 0085263 Testovací proužky FreeStyle Optium (Optium Plus) 25 ks
* 0085191 Testovací proužky FreeStyle Optium (Optium Plus) 50 ks
* 0085154 Testovací proužky FreeStyle Optium β-Ketone
* 0085337 Glukometr FreeStyle Optium (Optium Xceed)

Pro více informací se neváhejte obrátit na bezplatnou linku 800 189 564.

O něco lehčí život

V rámci věrnostního programu "O něco lehčí život" jsme pro Vás ve spolupráci se společností Abbott Laboratories s.r.o. - divize Abbott Diabetes Care připravili výhodné akční nabídky, které naleznete vždy pod tímto názvem.JK - Trading s.r.o. - Distribuce lékařské diagnostiky
Vyhledejte svůj produkt:
HOME - JK Trading Distribuce lékařské diagnostiky
Česky
English
Slovensky
Online objednávky
Dokumenty ke stažení
Novinky, akční nabídky

Created by © 2007-2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign a vytvoření e-shopů